Pro návštěvníky

Zobrazit podrobný program veletrhu

Informace pro uchazeče o studium na UK se speciálními potřebami (zdravotním znevýhodněním)

Na individuálních konzultacích, které budou probíhat v kanceláři pro studenty se speciálními potřebami (Celetná 13, Informační, poradenské a sociální centrum UK) budou uchazeči se speciálními potřebami informováni o možnostech modifikace přijímacího řízení, o podpůrných službách a o celkovém systému podpory studentů se speciálními potřebami na UK.

Pokud budete na konzultacích potřebovat zajištění přístupnosti (asistenci nebo tlumočení), informujte o tom, prosím, Mgr. Denisu Klášterkovou na emailu: denisa.klasterkova@ruk.cuni.cz do 27. 1. 2017.

Informace o bezbariérovém přístupu do Karolina najdete na stránce a na mapkách, které se budou rozdávat při vstupu na tuto akci.

Copyright © 2015 - 2017 Veletrh pražských veřejných vysokých škol.
Všechna práva vyhrazena.